OSL_Karolina_3_1140x600_1022.jpg

KRÁSNÁ KAROLINA CHOMISTEKOVÁ PROZRADILA SVÉ BEAUTY TIPY

Královna krásy z roku 2013 a bývalá ředitelka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám představila 3 must have tipy, které nesmějí chybět v její denní beauty rutině.

Mé ráno vždy začíná s dobrou kávou a možná si všichni myslíte, že první beauty a MUST HAVE kousek bude krém nebo něco podobného, ale není tomu tak.

Je to Beauty Collagen The Solution značky Oslo Skin Lab, který posiluje a zlepšuje kvalitu mé pleti právě zevnitř a jeho užívání je velmi jednoduché. Kolagen je v podstatě bez chuti, můžete si jej přimíchat do kávy, do vody a je to taková moje ranní rutina, bez které si neumím představit svůj den. Výsledky kolagenu jsem si všimla už po měsíci užívání. Moje pleť je jemnější, zmizely mi jemné vrásky a zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů.

RS1681_OSL_0622_13090_W-Article_1140x600.jpg

Můj druhý MUST HAVE tip jsou make-up Sticky, které mají úžasnou formu.  Je to vlastně make-up v tubě, který se mnou cestuje všude možně a dokáže vás krásně „refreshnout“ po dlouhé cestě. 

Tím že často cestuji a musím být stále „ready“, tak opravdu je to mou neodmyslitelnou součástí, tedy mé kabelky. :) Make-up sticky jsou v různých barvách, takže si je umíte přizpůsobit pleti a mají super aplikátor. Je to opravdu něco, co podle mě v ženské kabelce by nemělo chybět. 

Mezi takový můj poslední hot kousek, který jsem si oblíbila v poslední době a má také super kabelkové balení, je to Lip Kiss. V podstatě je to taková maska ​​na rty, která dodá vašim rtům šťavnatost, plnost, hydrataci.  

Všechny tyto 3 mé beauty vychytávky jsou velmi Travel Friendly, neboli ta balení jsou opravdu maličká a jsou v podstatě ready na to, když se potřebuji „refreshnout“ během dne.  

Takže i proto patří mezi mé oblíbené!

Celý rozhovor s Karolínou Chomistekovou si můžete prohlédnout i v tomto videu: