Claudia 53.jpg

Claudia (53) je přesvědčena, že krása vychází zevnitř. Proto užívá kolagen The Solution

Spolu s časopisem určeným pro ženy ve věku 50+ jsme připravili rozhovor s 53letou Claudií, která je jednou z uživatelek kolagenu The Solution. Příběhy našich klientek jsou pro nás nesmírně cenné. Proto jsme požádali několik z nich, aby se s námi podělily o svůj příběh a zkušenosti s užíváním kolagenu The Solution. Oslovená Cladia, která se dlouhé roky cítila nezdravě a nešťastně, v současnosti pracuje jako hormonální terapeutka. V roce 2013 její život prošel zásadní změnou, neboť se rozhodla, že chce stárnout zdravě a že chce být fit a plná energie. Začala se proto víc hýbat, zdravě se stravovat a meditovat. Claudia rovněž změnila rutinu své péče o pleť, protože věří, že i krása vychází zevnitř.

„Zdraví a krása vychází zevnitř. Ráda si udržuji svěží a zářivý vzhled. Aby byla moje pleť v co nejlepší kondici, je samozřejmě velmi důležitá vyvážená strava a dostatek tekutin. Také každý měsíc navštěvuji kosmetičku, každý večer si vyčistím pleť a poté aplikuji vyživující sérum a pleťový krém. Ráno tuto rutinu opakuji znovu: čistím si pleť, nanáším pleťové sérum a pleťový krém. Jednou týdně si také dopřeji peeling celého těla a dám si pleťovou masku.

Stejně jako zdraví, tak i krása vychází zevnitř. Proto jsem začala používat kolagen The Solution™ od Oslo Skin Lab, který beru každý den zhruba devět měsíců. Díky svému vzdělání jsem věděla, že kolagen je velmi důležitý pro to, aby byla moje pleť pevnější. Pochvaluji si, že kolagen od Oslo Skin Lab je balený v sáčcích. Změny jsem na sobě začala pozorovat pouhé čtyři týdny od začátku jeho užívání. Mé jemné vrásky byly méně viditelné, a dokonce i moje kosmetička řekla: „Claudie, tvoje pleť vypadá nádherně!“

Následně jsem byla trochu kritičtější a rozhodla jsem se, že s užíváním kolagenu od Oslo Skin Lab na chvíli přestanu. Přemýšlela jsem, zda jsou výsledky a komplimenty opravdu kvůli The Solution™. A ano, brzy po vysazení jsem si všimla, že moje pleť ztratila pevnost a vrásky byly opět viditelnější. Jakmile jsem se ke kolagenu The Solution™ vrátila, viditelné výsledky se vrátily. Moje pleť je poškozená kvůli mému předešlému životnímu stylu, pokud ji mohu zlepšit používáním kolagenu, proč to neudělat? Navíc The Solution™ prospívá nejen mé pleti, ale i můj kadeřník si všiml, že mám kvalitnější vlasy. Mé nehty jsou také mnohem pevnější, nepotřebují už žádnou extra péči. Po pravdě, díky The Solution™ pozoruji pozitivní výsledky na celém svém těle!”

Moje vrásky byly méně viditelné, a dokonce i moje kosmetička řekla: "Claudie, tvoje pleť vypadá nádherně."